درباره ما

شرکت ایمن پایا فراصوت نماینده فروش و خدمات پس از فروش دستگا های التراسونیک (فراصوت) دافع حیوانات موذی آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره و اجرای علمی سیستمهای فرا صوت دافع جانوران موذی فعالیت مینماید .
لازم به ذکر است بکارگیری سیستمهای آلتراسونیک ذکر شده هم اکنون در کشورهای توسعه یافته جهت ایجاد حفاظت علیه جانوران موذی بویژه در محیطهای غذائی و بهداشتی گستردگی فراوانی پیدا نموده است .
همانطور که مستحضرید پوشش حفاظتی آلتراسون ، تاثیرات تخریبی بر روی محیط زیست و بدن انسان را ندارد در صورتیکه بکار گیری بی رویه سموم شیمیائی میتواند اثرات مخرب و جبران ناپذیری بر روی محیط زیست و بدن انسان داشته باشد .
دستگاههای ارائه شده توسط این گروه دارای تائیدیه های بین المللی از سازمانهای معتبر و شناخته شده نظیر CE اتحادیه اروپا و EPA میباشد .
واحد فنی شرکت:
شایان ذکر است گروه ایمن پایا فراصوت دارای سابقه طولانی در زمینه برقراری سیستمهای التراسونیک بوده و با تکیه بر مهندسین خلاق و تکنیسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارایه خدمات فنی و مهندسی پرداخته و تا کنون موفق به اجرای پروژه های متعددی در حوزه ارائه مشاوره و اجرای علمی سیستمهای فرا صوت دافع جانوران موذی گردیده است.این گروه آمادگی خود برای ارائه مشاوره رایگان در زمینه های ذکر شده بحضور اعلام می دارد.
تلفن تماس: 22130786-021 * 22130787-021
همراه : 09107855904آقای مهندس حسینی

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
شرکت ایمن پایا فراصوت
نوع فعالیت :
تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
خدمات و محصولات :
چسب مگس، فراری دهنده خرس، پشه پران، فراری دادن گربه، دفع مگس، خمیر سوسک، دفع ساس
نوع مالکیت :
شرکت با مسئولیت محدود

جدیدترین اطلاعات "شرکت ایمن پایا فراصوت" را دریافت کنید:

 
شرکت ایمن پایا فراصوت
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : چسب مگس، فراری دهنده خرس، پشه پران، فراری دادن گربه، دفع مگس، خمیر سوسک، دفع ساس
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-22130786
بروز رسانی 8 ساعت پیش